5min.

MIESTAS, PASIEKIAMASPĖSČIOMIS

„Miesto ritmu” – tai du nauji gyvenamieji namai Žalgirio gatvėje, naujajame sostinės centre, kur Vilniaus ritmas įsupa iš karto už namų slenksčio. Tai – būstas šiuolaikinei šeimai, norinčiai jausti miesto gyvenimą ir būti jo sūkuryje.


„Miesto ritmu” namai turi vardus: Allegro ir Andante. Taip, tai muzikos tempo pavadinimai, nes miestai kuria savo muziką, ir ji būna skirtinga. Todėl mūsų Allegro – tai veržlus, pulsuojantis ir augantis Vilnius, o Andante – tai ramūs ir harmoningi sostinės saulėlydžiai. Pasirinkite kūrinį, kurio mieliau klausysite iš savo namų balkono.

ERDVIOS TERASOSIR KIEMELIAI

Kai žinote, jog šiltais vakarais susirinkę draugai, tiesiog, netilps balkone... Kai suprantate, kokios svarbios šeimos artumo akimirkos, stebint įsižiebiančius miesto žiburius... Kai pagalvojate, jog ten visada Jūsų laukia krėslas ir bundančio ar užmiegančio miesto muzika... Kai galite mėgautis ryto kava, mintis ir žvilgsnį paleidus miesto stogais...

ŠNIPIŠKĖS - NAUJASISMIESTO CENTRAS

Įsikursite viename įdomiausių Vilniaus rajonų. Tai – sparčiai auganti, itin charakteringa ir perspektyvi miesto dalis nuo dešinio Neries kranto iki Ozo parko. Šnipiškės žavi kontrastais ir vis aktyviau pulsuojančiu šiuolaikiško daugiafunkcinio naujojo miesto centro ritmu. Tegul gyvenimas žingsniuoja ten, kur jausitės gerai, kur būsite SAVO namuose.

AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO VIETŲ DALIJIMOSI SISTEMA

Siekiame būti pažangūs, todėl svarstoma galimybė dalį automobilių stovėjimo vietų skirti dalijimuisi. Tai reiškia, kad tam tikromis automobilio stovėjimo vietomis už nedidelį mokestį galės dalintis ir vietos automobiliui neturintys gyventojai, jų svečiai ir netoliese esančių verslo centrų darbuotojai bei lankytojai.

PRIVALUMAI

Atgal
Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė

Erdvi ir saugi, įrengta pagal naują, didmiesčių ritmo padiktuotą sprendimą. Iš aikštelės liftu greitai ir patogiai pateksite į savo namus.

Vitrininiai langai su miesto panorama

Stebėkite, kaip auga ir keičiasi naujasis Vilniaus centras. Mėgaukitės jo ritmo įkvėptais ir nuolant kintančiais vaizdais.

Visiška apdaila

Dalis butų parduodami su visiška apdaila. Tai – sprendimas racionaliesiems – ir kokybiškomis medžiagomis, ir apdailos darbais, ir gerais meistrais pasirūpinsime už Jus.

Uždaras kiemas

Namų aplinkos jaukumui, Jūsų ir vaikų saugumui, vakaro skaitiniams ar draugiškam pašnekesiui su kaimynu.

Poilsio zona bendruomenei

Renkite šventes ir užsiėmimus, mokykitės šokti ar susitikite savaitgalio pietums. Tegul Jūsų namus supa darni ir draugiška kaimynystė!

Vaikų žaidimo ir sporto aikštelės

Aktyvaus laisvalaikio erdvės visai šeimai, įkvepiančios saugiai dūkti, palaikyti gerą formą ar atgauti gerą nuotaiką ir energiją.

Vietos dviračiams

Net neabejojame, kad dviratis ar net keli bus dažno naujakurio namuose, tad pasirūpinome jiems skirtomis vietomis.

Erdvūs liftai

Į Jūsų namo liftą tilps ir nauji baldai, didesni namų apyvokos daiktai, ir didelis būrys svečių.

Teritorija stebima vaizdo kameromis

Jūsų saugumui ir prevencijai nuo nepageidaujamo dėmesio, nelaimingų atsitikimų, nenumatytų įvykių.

Toliau

PATIKIMAS
VYSTYTOJAS

INREAL grupė, pradėjusi veiklą 1994, metais šiandien yra tarp pirmaujančių nekilnojamo turto bendrovių Lietuvoje. Viena iš jos strateginių krypčių – unikalūs projektai išskirtinėse vietose. Mūsų išvystyti projektai pripažinti ir įvertinti tiek šalies, tiek tarptautiniuose konkursuose, tokiuose kaip European Business Award. Esame patyręs, profesionalus ir patikimas partneris.

PAŽANGUS RANGOVAS

Generalinis projekto rangovas – viena didžiausių šalyje statybos bendrovių UAB „Conresta“, 2016 metais JAV prestižiniuose pasaulio įmonių reitinguose patekusi tarp 1000 pažangiausių Europos kompanijų, paskelbta sparčiausiai besivystančia statybos įmone Europoje.

Parduota 

100% 

butų